RAVNATELJ I STRUČNI SURADNICI
Eduard Kovačević |
ravnatelj |
Martina Bajzec |
pedagog |
Jasmina Zorc Fabina |
defektolog |
Augustin Knežić |
knjižničar |
ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE
Vjekoslava Špoljar Kurek |
tajnici |
Barbara Knezić Tea Žlebački |
voditeljice računovodstva |
Mirjana Kozjak |
kuharica |
Barica Lukanić |
pomoćna kuharica |
Gabrica Bajzec |
spremačica |
Nevenka Bajzec |
spremačica |
Tatjana Borovec |
spremačica |
Kristina Jedvaj |
spremačica |
Josip Martinić |
domar |
RAZREDNA NASTAVA-MATIČNA ŠKOLA
1.a |
Sandra Škrlin |
1.d |
Maja Eršek (zamjena Ivana Radić) |
2.a |
Dorothea Grgić |
2.d |
Natalija Milković |
3.a |
Maja Smrekar |
3.d |
Lana Strmen Dvorski |
4.a |
Nina Heric |
4.d |
Valentina Žalac
|
PRODUŽENI BORAVAK
Prvi razredi |
Martina Novak |
Drugi razred |
Matea Tišlar |
PREDMETNA NASTAVA
PREDMET |
IME I PREZIME |
RAZREDNIŠTVO |
Hrvatski jezik |
Ivana Cerinski |
8.a |
Hrvatski jezik |
Tatjana Mikuljan Đermek |
|
Hrvatski jezik |
Sonja Terzić |
6.d |
Hrvatski jezik |
Mirela Ugarković |
7.a |
Hrvatski jezik |
Valentina Maljuna | |
Matematika |
Filip Brkić |
|
Matematika |
Maja Brkić |
|
Matematika |
Božica Šaban |
6.c |
Matematika |
Julijana Koludrović |
7.d |
Engleski jezik |
Vesna Farac |
|
Engleski jezik |
Marina Majzec |
|
Engleski jezik |
Christina Prtenjača |
|
Engleski jezik |
Darija Zadravec |
8.c |
Povijest/ Geografija |
Valentina Katalinić |
8.b |
Povijest |
Domagoj Sironić |
6.b |
Geografija |
Đurđa Šobot |
|
Tjelesna i zdravstvena kultura |
Oliver Faber |
|
Tjelesna i zdravstvena kultura |
Andreja Ivić Fratrić |
5.b |
Likovna kultura |
Ljiljana Popovački Račić |
6.a |
Glazbena kultura |
Bosiljka Pavlović |
5.c |
Tehnička kultura |
Katica Pejakić |
5.a |
Kemija |
Kristina Vuković Mikić |
8.d |
Fizika |
Anamarija Godinić Maković |
|
Priroda/Biologija |
Nikolina Ričko Matija Opašić |
|
Priroda/Biologija |
Tihana Pevec Tomić |
|
Njemački jezik |
Daniela Vdović Kamenčić |
7.b |
Informatika |
Vanja Čajkovac |
|
Informatika |
Božidar Glas |
|
Informatika |
Ana Medvidović (zamjena Luka Juričev Sudac) |
|
Katolički vjeronauk |
Gordana Franjo |
5.d |
Katolički vjeronauk |
Ivana Rogina |
|
Katolički vjeronauk |
Ivana Sučija |
|
RAZREDNA NASTAVA-PODRUČNA ŠKOLA GORNJA BISTRA
1.b |
Zdenka Radić |
2. b |
Branka Jedvaj |
3.b |
Gabrijela Kleščić |
4.b |
Aleksandra Paun |
TEHNIČKO OSOBLJE-PODRUČNA ŠKOLA GORNJA BISTRA
Jasminka Piljek |
kuharica-spremačica |
RAZREDNA NASTAVA-PODRUČNA ŠKOLA JABLANOVEC
1.c |
Sandra Brezec |
2.c |
Renata Puzjak |
3.c |
Kristina Pismar |
4.c |
Jasenka Eršek |
TEHNIČKO OSOBLJE- PODRUČNA ŠKOLA JABLANOVEC
Sanja Križanić |
kuharica-spremačica |
SATNICA OŠ BISTRA
MŠ POLJANICA
PRIJEPODNE
POSLIJEPODNE 0. sat 12.10 – 12.55
|
Dnevni tisak |
Knjižnice |
Časopisi |
Udžbenici |
ZANIMLJIVOSTI |